8 700 111 19
  Elektroninė parduotuvė

  Esame socialiai atsakinga įmonė ir džiaugiamės galėdami prisidėti auginant ir ugdant jaunąją kartą. Vertiname ir palaikome įvairias socialinės atsakomybės iniciatyvas, rūpinamės šeimos, vaikų ir jaunimo užimtumu, skatiname juos tobulėti, įnešame inovacijų į jų kasdienybę. Remiame ekologijos projektus ir miestų šventes. Per 2004-2014 m. suteikėme paramos už 227,15 tūkst. eurų. 

  Geri darbai, kuriais didžiuojamės:
  „Senukų“ labdaros ir paramos fondas. Daugiau nei dešimtmetį veikianti organizacija, kuri dalį pelno aukoja tiems, kuriems parama ypač reikalinga: sergantiesiems onkologinėmis ligomis gydyti, vaikų namams ir kitoms įstaigoms.

  Kiekvienais metais rengiama „Senukų“ Šeimų šventė – gražia tradicija tapęs renginys, sukviečiantis per 10 000 svečių. Šeimų šventės socialinis tikslas – paskatinti šeimas kartu leisti laisvalaikį, padėti sustiprinti šeimos narių tarpusavio ryšį bei paskatinti atskirų šeimų bendravimą. 

  Jaunimo veiklos. Kelerius metus iš eilės „Senukai“ yra Kauno technologijos universiteto (KTU) Fundamentaliųjų mokslų fakulteto organizuojamos šventės „Funtikų dienos“ generaliniai rėmėjai, KTU Statybos ir architektūros fakulteto rengiamos grafičio menininkų šventės „Gatvės ritmu“ rėmėjai, taip pat įmonė nuolat dalyvauja įvairių mokymosi įstaigų rengiamose „Karjeros dienose“. „Senukai“ nuolat prisideda ir prie studentų iniciatyvų, jaunimo užimtumu besirūpinančių nevyriausybinių organizacijų paramos.

  Ekologinės ir švaros akcijos. „Senukai“ skatina tausoti savo aplinką ir palaiko daugelį ekologiškų idėjų. Įmonė viena pirmųjų šalyje prisidėjo prie elektroninių atliekų surinkimo punktų įkūrimo, kurie šiandien veikia visuose prekybos centruose „Senukai“. Kelerius metus iš eilės „Senukai“ prisideda ir prie visuotinės švaros akcijos „Darom“, aprūpindama tūkstantinę Kauno regiono savanorių tvarkytojų minią būtiniausiomis tvarkymosi priemonėmis: šiukšlių maišais ir darbo pirštinėmis.

  Socialinės atsakomybės iniciatyvos. Įmonė skatina ne tik jaunimą, bet ir atjaučia vienišus šalies senjorus – kelerius metus iš eilės prisideda prie kalėdinės Maltos ordino iniciatyvos pamaitinti skurstančius senolius. „Senukų“ darbuotojai atskira iniciatyva kalėdiniu laikotarpiu rengia Pyragų kepimo akciją ir taip remia globos namuose augančius vaikus. Taip pat šiais metais „Senukų“ darbuotojai pirmąjį kartą įsitraukė ir į kraujo donorystės akciją, kurioje tapo neatlygintinais kraujo donorais.

   

  Mūsų partneriai