8 700 111 19
  Elektroninė parduotuvė

   

  Verslo vizija

  Būti tarptautine, pirmaujančia Europoje DIY („pasidaryk pats“) mažmeninės prekybos kompanija, siūlančia platų namų statybos, įrengimo, interjero, buities, sodo ir laisvalaikio prekių asortimentą bei suteikiančia klientams profesionalų ir patogų aptarnavimą. 

  Misija

  Pateikti didelį prekių pasirinkimą žmonėms, statantiems būstą ir gerinantiems savo gyvenamąją aplinką, sudaryti galimybę jiems gauti profesionalią konsultaciją ir patogiai apsipirkti įvairiais pardavimo kanalais palankiomis kainomis.

  Vertybės

  Orientacija į klientą
  Girdėdami, pažindami ir suprasdami savo klientus, mes siekiame suformuoti jų poreikius atitinkantį prekių asortimentą ir suteikti profesionalų aptarnavimą, nuolat didinantį klientų pasitenkinimą ir pasitikėjimą mumis.

  Įsitraukimas
  Mes esame iniciatyvūs, kūrybingi, atsakingi ir nuolat siekiame geresnių rezultatų bei efektyvesnių sprendimų, užtikrinančių ilgalaikę įmonės sėkmę.
  Mes didžiuojamės savo kompanija.

  Bendradarbiavimas
  Mes padedame vieni kitiems, pasitikime, gerbiame vieni kitus, suteikiame grįžtamąjį ryšį, esame atviri ir sąžiningi komunikuodami.
  Efektyvus komandinis darbas ir bendradarbiavimas su klientais, tiekėjais ir kolegomis yra mūsų sėkmės pagrindas. 

  Nuolatinis tobulėjimas
  Mes esame atviri naujovėms ir suinteresuoti nuolatiniu asmeniniu profesiniu tobulėjimu.
  Mes nuolat ieškome būdų, kaip pagerinti tai, ką darome, tobulindami procesus bei sistemas ir diegdami rinkoje esamas naujoves. 

  Visi UAB „Kesko Senukai Lithuania“ komandos nariai laikosi bendrų „Kesko“ darbuotojams taikomų vertybių ir principų.  Su „K Code of Conduct“  nuostatomis susipažinti galite čia.

  Mūsų partneriai