KESKO SENUKAI
Rygoje duris lankytojams atvėrė antrasis atsinaujinęs „K Senukai“ prekybos centras

Balandžio 28 d. Rygoje buvo atidarytas jau antrasis naujos koncepcijos „K Senukai“ prekybos centras. Iki tol buvusi klasikinė statybinių medžiagų ir DIY („Pasidaryk pats“) tipo parduotuvė virto šiuolaikišku prekybos centru, kuriame laukiamas kiekvienas šeimos narys. Iš gausaus asortimento, padidėjusio iki 50 tūkstančių, sau tinkamą prekę čia ras kiekvienas pirkėjas. 

Į prekybos centro modernizavimo ir atnaujinimo darbus investuota 3,3 mln. eurų. Parduotuvė buvo maksimaliai rekonstruota: įrengta šiuolaikinė prekių saugojimo ir laikymo sistema, atnaujintas interjeras, išplėstas paslaugų ir produkcijos asortimentas.

„Iki tol mažmeninės prekybos tinklas „K-Rauta“ sėkmingai veikė statybų srityje, siūlydamas platų prekių asortimentą profesionalams ir mėgėjams. Be abejonės, mūsų tikslas – išsaugoti lyderio poziciją šiame segmente, tačiau matome ir didelį plėtros potencialą. Tikimės, kad rekonstruota ir didelį prekių asortimentą siūlanti „K Senukai“ parduotuvė taps patrauklia vieta kiekvienam šeimos nariui. Mes ne tik atnaujinome prekių asortimentą, bet ir gerokai pakėlėme paslaugų kokybės lygį. Siekdama jį išlaikyti, įmonė sukūrė daugiau nei 30 naujų darbo vietų“, – pasakojo generalinio direktoriaus pavaduotojas Latvijoje Marius Šukauskas. Iš viso Ulmanos „K Senukai“ parduotuvėje dirba 100 darbuotojų.

Be statybinių medžiagų ir „Pasidaryk pats“ tipo prekių, atnaujintoje parduotuvėje siūlomas ir didelis šviestuvų, kilimų, buitinės technikos bei naujų prekių grupių asortimentas – pirkėjai gali įsigyti laisvalaikio, sporto prekių bei žaislų. Be jau esamų remonto paslaugų, taip pat teikiamos ir naujos: įrankių nuomos, užuolaidų siuvimo ir kilimų apsiuvimo.

„Kesko Senukai“ valdo ne tik mažmeninės prekybos tinklą „K-Rauta“, bet ir 85 parduotuves Lietuvoje, 8 Estijoje ir 27 Baltarusijoje. Veikia dvi „K Senukai“ parduotuvės Rygoje ir šešios „K-Rauta“ parduotuvės Latvijoje (Jelgavoje, Liepojoje, Tukumse, Rėzaknėje, Maduone ir Rygoje, Maskavas gatvėje). „Kesko Group“ – viena pirmaujančių mažmeninės ir didmeninės prekybos bendrovių Europoje. 2016 m. jos bendra apyvarta siekė 492,6 mln. eurų. Tikimasi, kad 2020 m. įmonės apyvarta perkops 1 mlrd. eurų. Per artimiausius septynerius metus „Kesko Senukai“ planuoja investuoti apie 100 mln. eurų į savo parduotuves Baltijos šalyse ir Baltarusijoje.