8 700 111 19
  Elektroninė parduotuvė

  Nes mes: 

  esame tarptautinė kompanija, užsiimanti statybinių medžiagų, remonto, buities, interjero, elektronikos, sodo ir laisvalaikio prekių mažmenine, didmenine ir internetine prekyba;

  savo veiklą pradėję daugiau nei prieš 20 metų tapome savo srities lyderiais ir toliau, kaip kompanija, sėkmingai augame;

  nuolat skatiname savo darbuotojus augti, tobulėti, siekti karjeros, įsitraukti į veiklos procesus ir drauge didinti klientų bei  partnerių pasitikėjimą;

  mūsų kompanija šiuolaikiška, patikima ir inovatyvi.

  MES SIŪLOME

  • Vertingą profesinę patirtį tarptautinėje darbo aplinkoje

  Kiekvienam gabiam darbuotojui suteikiame galimybę ugdyti profesinę kompetenciją pačiose įvairiausiose srityse, kylant karjeros laiptais ar išbandant savo jėgas  kitose srityse.

  Mes didžiuojamės savo kompanija. Todėl nuolat tobuliname esamus ir ieškome naujų būdų, kaip pagerinti tai  ką darome. 

  • Dinamišką ir į tikslą orientuotą darbą profesionalų komandoje

  Girdėdami, pažindami ir suprasdami savo klientus, mes siekiame suformuoti jų poreikius atitinkantį prekių asortimentą ir suteikti profesionalų aptarnavimą, kuris didina klientų pasitikėjimą mumis.

  Mes esame dinamiški, kūrybingi ir atsakingi. Nuolat siekiame geresnių rezultatų ir efektyvesnių sprendimų, užtikrinančių ilgalaikę įmonės sėkmę. 

  • Mokymus ir bendradarbiavimą siekiant efektyvių darbo rezultatų

  Mes esame atviri naujovėms ir suinteresuoti pastoviu profesiniu tobulėjimu. Nuolat skatiname įmonės darbuotojus  gilinti savo žinias  vidiniuose ir išoriniuose mokymuose, konferencijose, seminaruose.

  Mes padedame vienas kitam, pasitikime  ir gerbiame vienas kitą, esame tvirta, veržli ir atsakinga komanda. 

  • Galimybę derinti darbą ir studijas, apjungiant akademines žinias ir  praktiką

  Mes džiaugiamės į savo komandą galėdami pakviesti  jaunus ir veržlius žmones, kurie nori derinti darbą su  studijomis.

  Visapusiškai  bendradarbiaujame su įvairiomis ugdymo įstaigomis ir jų studentais, tad suprantame, kokią  naudą  teikia nuolatinė praktika.

  Įvairių sričių specialistams suteikiame galimybę  pasitikrinti  ir praktikoje pritaikyti įgytas žinias, išmokti dirbti komandoje, pažinti didelės tarptautinės įmonės veiklą iš vidaus. 

  • Patrauklų atlygio ir motyvacinių priemonių paketą

  Vertiname ir atsilyginame už kiekvieną iniciatyvą,  kuri padeda siekti  efektyvių  darbo rezultatų. Geriausius  įmonės darbuotojus skatiname  ne tik patraukliu darbo užmokesčiu, bet ir kitomis motyvacinėmis priemonėmis.

  Esame  atsakinga įmonė ir džiaugiamės turėdami galimybę dalintis  įmonės  sėkme su visais, kurie prisideda prie jos kūrimo.

  MES LAUKIAME

  • Iniciatyvių, kūrybingų, atsakingų darbuotojų;
  • Veržlių ir užtikrintai tikslo siekiančių jaunų žmonių;
  • Atsakingų ir veiklių įvairių sričių specialistų;
  • Norinčių tobulėti ir dinamiškų asmenybių;

  Mūsų partneriai