KESKO SENUKAI

Lojalumo programa „MYLIMIAUSIA“

Lojalumo programa MYLIMIAUSIA yra penkių partnerių: SEB banko, „Čili“ ir „SOYA“ tinklų restoranų, „Gintarinės vaistinės“, „Circle K“ degalinių ir „Kesko Senukai Lithuania“ prekybos tinklo lojalumo programa. Turintys kortelę MYLIMIAUSIA gali naudotis išskirtiniais pasiūlymais, nuolaidomis ir privilegijomis.

 

„Senukai“ atnaujino „MYLIMIAUSIA“ lojalumo programą

 • Visos nuolaidos „Senukų“ prekybos centruose taikomos su nuolaidų kortele MYLIMIAUSIA ir bankine nuolaidų kortele SEB MYLIMIAUSIA MASTERCARD.
 • Lojalumo programos dalyviams į jų MYLIMIAUSIA kortelę sugrįžta 1% nuo kiekvieno pirkimo kvito sumos (įskaitant ir akcines prekes).
 • iki 75% pirkinio vertės galima padengti MYLIMIAUSIA eurais (įskaitant ir akcines prekes).
 • MYLIMIAUSIA eurai nesuteikiami ir jais negalima atsiskaityti už dovanų korteles, tabako gaminius ir jų priedus (pypkės, žiebtuvėliai ir kt.), akmens anglis, alkoholinius gėrimus, prekybos tinklo pirkinių maišelius ir kitas akcizais apmokestinamas prekes, taip pat trečiųjų šalių teikiamas paslaugas (išankstinio mokėjimo kortelių papildymai, loterijos bilietai ir kt.).
 • Atsiskaitant lojalumo eurais, o po to nusprendus grąžinti prekę, lojalumo eurai grąžinami į kliento kortelės sąskaitą. Apskaičiuojant grąžinamus lojalumo eurus galima paklaida.

 • Kortelės MYLIMIAUSIA turėtojai dalyvauja „Senukų“ lojalumo programoje.
 • 1 MYLIMIAUSIA euro vertė yra lygi 1 eurui. Atsiskaitymas MYLIMIAUSIA eurais galimas tik „Senukų“ prekybos centruose.
 • Kortelėje sukaupti MYLIMIAUSIA eurai galioja 1 metus. Per kalendorinius metus sukaupti MYLIMIAUSIA eurai turi būti panaudoti iki kitų metų vasario mėn. paskutinės dienos.
 • Informacija apie suteiktą nuolaidą ir gautus MYLIMIAUSIA eurus pateikiama kasos čekyje.
 • Elektroninėje parduotuvėje www.senukai.lt kaupti lojalumo eurus ir jais atsiskaityti negalima.

Daugiau informacijos apie kortelę MYLIMIAUSIA galima rasti interneto puslapyje www.mylimiausia.lt arba paskambinus klientų aptarnavimo linija 8 700 11 119.

KORTELĖS „MYLIMIAUSIA“ ĮSIGIJIMAS

 • MYLIMIAUSIA kortelė visose „Senukų“ prekybos vietose kainuoja 2 EUR. Anketos kortelei įsigyti teiraukitės „Senukų“ prekybos vietų kasose ar informacijos centruose.
 • Užpildytą anketą pateikite „Senukų“ prekybos vietų kasoje ar informacijos centre. Jums bus išduota nauja MYLIMIAUSIA kortelė. Iškart po išdavimo kortelė yra aktyvi ir ja galima naudotis atsiskaitant.
 • Susidėvėjusios ar sugadintos kortelės keičiamos nemokamai, o sukaupti MYLIMIAUSIA eurai perkeliami į naująją kortelę.
 • Prarasta kortelė keičiama nemokamai.
 • Banko kortelė „SEB Mylimiausia MasterCard“ išduodama AB SEB banko padaliniuose ir banko internetinių paslaugų sistemoje.

Lojalumo programos administravimo tikslu yra tvarkomi visi kortelės MYLIMIAUSIA turėtojo asmens duomenys, kuriuos kortelės turėtojas pateikia anketoje, taip pat kortelės turėtojo pirkimo duomenys. Tiesioginės rinkodaros tikslu tvarkoma tik tiek asmens duomenų, kurie leidžia suformuoti specialius pasiūlymus, skirtus tik kortelės turėtojui arba tam tikrai kortelių turėtojų grupei, identifikuoti kortelės turėtoją ir pateikti jam tiesioginės rinkodaros pranešimus.

Papildoma informacija

 • Visos nuolaidos „Senukų“ prekybos centruose nuo 2018.08.20 taikomos tik su MYLIMIAUSIA lojalumo kortele. Visos nuolaidos yra procentinės nuolaidos, kurios suteikiamos kasose, nuo prekių kainos, nurodytos baltuose kainoženkliuose.
 • Visos nuolaidos, taikomos lojaliems klientams su MYLIMIAUSIA kortele, bus suteikiamos ir kitų „Senukų“ nuolaidų kortelių turėtojams (išskyrus lojalumo eurų kaupimą ir atsiskaitymą, jei tai nenumatyta pagal nuolaidų kortelės sąlygas).
 • MYLIMIAUSIA kortelę būtina pateikti kasininkui prieš atsiskaitant už prekes.
 • MYLIMIAUSIA kortelę pateikus po atsiskaitymo už prekes, jos nuskaityti, t.y. pritaikyti lojalumo nuolaidas, sukaupti MYLIMIAUSIA eurus ar jais atsiskaityti pirkimo kvitui nebus galima.
 • Pirkėjui pateikus lojalumo kortelę, kuri yra užblokuota ar mechaniškai sugadinta, „Senukų“ prekybos centro darbuotojai turi teisę jos nepriimti ir nenuskaityti apsipirkimo metu.
 • Pirkėjų nusiskundimai dėl MYLIMIAUSIA eurų priimami pateikus kasos pirkimo čekį bei MYLIMIAUSIA kortelę.
 • UAB „Kesko Senukai Lithuania“ pasilieka teisę keisti nuolaidų programos MYLIMIAUSIA taisykles, apie tai iš anksto nepranešus kortelių turėtojams.

Lojalumo programa „Naujakurys“

SENUKAI pristato išskirtinių nuolaidų programą skirtą naujakuriams, kurie įsigijo ir įsirenginėja namą, butą, kotedžą, remontuoja namus ar atsinaujina būstą ir nuolat perka statybų, remonto, apdailos ir kitas prekes.

Su nuolaidų kortele daugeliui prekių yra taikoma 30 proc. nuolaida, daugeliui statybos ir remonto prekių – 10 proc. nuolaida, o kitos prekės parduodamos didmeninėmis kainomis, nurodytomis kainoženkliuose.

Taip pat įrankių nuomai ir siuvimo paslaugoms suteikiama 20 proc. nuolaida.

Jūsų patogumui NEMOKAMOS dizainerio paslaugos ir NEMOKAMAS prekių pristatymas miesto ribose (kroviniams iki 1,5 t, perkant už 300 Eur ir daugiau).

Daugiau informacijos apie nuolaidas rasite čia.  

Nuolaidų programos „Naujakurys“ taisykles rasite čia.

Nuolaidų kortelė „VERTA RINKTIS“ nebegalioja

Informuojame, kad lojalumo programa VERTA RINKTIS nebegalioja nuo 2018 10 31. Nuolaidų kortelėse VERTA RINKTIS sukaupti lojalumo eurai galiojo iki 2018 12 31.

Norint toliau dalyvauti SENUKŲ lojalumo programoje, kviečiame įsigyti MYLIMIAUSIA nuolaidų kortelę. Parduotuvių informacijos centre ar kasoje teiraukitės MYLIMIAUSIA kortelės anketos, ją užpildykite ir informacijos centre ar kasoje įsigykite MYLIMIAUSIA nuolaidų kortelę (kortelės kaina 2 eurai).