8 700 111 19
  Elektroninė parduotuvė

  UAB „Kesko Senukai Lithuania“ valdo didžiausią Baltijos šalyse statybos, remonto ir buities prekių tinklą, apimantį 85 „Senukų“ nuosavas ir franšizės pagrindais veikiančias parduotuves visoje Lietuvoje bei specializuotą prekybos tinklą „Statybų duona“. Bendras tinklo parduotuvių plotas – per 250 000 kv. m.

  22 prekybos centrų yra nuosavo kapitalo, iš kurių 7 veikia Kaune ir Vilniuje, vienas – Klaipėdoje, kiti – Panevėžyje, Utenoje, Ukmergėje, Alytuje ir kituose Lietuvos miestuose. Pirmoji nuosavo kapitalo parduotuvė buvo atidaryta 1993-iaisiais Kaune, Jonavos g. Šiuo metu bendras visų nuosavo kapitalo prekybos centrų „Senukai“ plotas yra daugiau kaip 180 tūkst. kv. m ir šis skaičius vis didėja. 2015 m. rudenį atidarytas ketvirtasis nuosavo kapitalo prekybos centras Kaune, o 2016 m. pavasarį duris atvėrė pirmasis prekybos centras „Senukai“ Biržuose ir trečiasis Vilniuje, prekybos slėnyje „Nordika“.

  Prekybos centruose „Senukai“ rasite viską, ko reikia jaukiems, stilingiems ir patogiems namams sukurti, moderniam biuro pastatui pastatyti, profesionaliai sodo priežiūrai ar tiesiog geram laisvalaikio praleidimui.
  Modernus prekybos centrų „Senukai“  įrengimas, šiuolaikiška įranga ir aiški nuorodų sistema padeda greitai ir patogiai apsipirkti. Atidarant naujas parduotuves investuojama į infrastruktūros sutvarkymą, kad „Senukų“ klientams būtų patogu ne tik apsipirkti, bet ir atvykti į prekybos centrą.

  Žengiame koja kojon su rinkos tendencijomis, dėl to įvertindami visakanalės (angl. Omni-channel) prekybos privalumus ir atsižvelgdami į klientų poreikius plečiame prekybos kanalus bei juos jungiame, kad pirkėjui būtų patogiau išsirinkti, įsigyti ir sulaukti pirkinių. Klientams suteikiame galimybę visuose pardavimo kanaluose gauti vienodus pasiūlymus, t. y. patogiai apsipirkti ir įprastoje, ir interneto parduotuvėje.

  Mūsų partneriai