8 700 111 19
  Elektroninė parduotuvė

  Statybų duona

  Visa, ko reikia namo statybai – vienoje vietoje, specializuotose „Senukų“ statybinių medžiagų parduotuvėse „Statybų duona“. Net 36-iose visoje Lietuvoje įsikūrusiose parduotuvėse rasite platų statybinių ir remonto prekių asortimentą. Apsilankę „Statybų duona“ parduotuvėse galėsite greitai ir patogiai įsigyti kokybiškų statybinių ir apdailos medžiagų.

  Tam, kad namo statyba ar remontas neužtruktų, „Statybų duonoje“ rasite visas reikalingas paslaugas: išsinuomosite profesionalius įrankius, susimaišysite dažus ar struktūrinį tinką, užsisakysite įvairių plokščių, metalo bei kitų medžiagų pjovimo darbus.

  Statybų duona DRIVE IN

  Taupykite savo brangų laiką apsipirkdami greičiau. Net penkiose didžiausiuose šalies miestuose įsikūrusiose „Statybų Duona DRIVE IN“ parduotuvėse visas statybines medžiagas ir prekes galėsite įsigyti dar patogiau bei greičiau, o pirkdami didesnį kiekį gauti individualią nuolaidą. Apsilankę „Statybų duona DRIVE IN“ parduotuvėje sulauksite profesionalių darbuotojų konsultacijos dėl prekių pasirinkimo, pagalbos kraunant prekes į jūsų automobilio bagažinę bei galimybės atsiskaityti už prekes išvažiuojant: prekės bus nuskenuotos čia pat, neišimant jų iš bagažinės.

  Statybų duona DRIVE-IN parduotuves rasite:

  Vertiname savo klientus ir siekiame užmegzti abiem pusėms naudingus ryšius, todėl įsigydami didesnį kiekį prekių „Statybų duona“ ar „Statybų duona DRIVE IN“ parduotuvėse visada galite kreiptis į didmeninės prekybos vadybininkus dėl palankesnės kainos, asmeninės konsultacijos ar tinkamiausio sprendimo.

  Susisiekite ir pasitarkite su didmeninės prekybos vadybininkais!

  Mūsų partneriai