8 700 111 19
  Elektroninė parduotuvė

  Su „Senukais“ bendradarbiauti verta, nes:

  • esame didžiausi Baltijos šalyse

  Lietuvoje valdome 85 „Senukų“ ir „Statybų duonos“ parduotuves. Elektroninės parduotuvės www.senukai.lt veiklą Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje nuo 2016 m. birželio 1 d. vykdo UAB „Kesko Senukai Digital“.  Per mėnesį „Senukų“ tinklo parduotuves visoje šalyje aplanko per 1 mln. pirkėjų. Mūsų įmonėje dirba daugiau nei 3500 darbuotojų.

  • turime 23 metus patirties

  Jau 23 metus esame yra sėkmingai dirbanti, patikima ir stabili įmonė. Prekybos centrų „Senukai“ apyvarta Lietuvoje 2014 metais siekė 312,6 mln. eurų (be PVM) – 19,1 proc. daugiau nei 2013 metais (262,4 mln. eurų).

  • mūsų prekybos centrai modernūs

  Modernūs „Senukų“ tinklo prekybos centrai įsikūrę strategiškai patogiose vietose, aplink juos sutvarkyta ir atnaujinta infrastruktūra, kad klientams būtų patogu atvykti į prekybos centrą apsipirkti. Skiriame didelį dėmesį prekių išstatymui. Prekių ekspozicijos išdėstymas yra patogus, o aiški nuorodų sistema padeda taupyti laiką ir lengvai rasti pageidaujamas prekes.

  • išskiriame prekinius ženklus ekspozicijoje

  Išskiriame tiekėjų prekinius ženklus naudojant specialų tiekėjo apipavidalinimą, o didelis prekybos centrų „Senukai“ klientų srautas užtikrina ženkliai didesnį klientų susidomėjimą prekėmis nei specializuotose parduotuvėse.

  • nuolat keliame darbuotojų kvalifikaciją

  Nuolatos kvalifikaciją keliantys „Senukų“ konsultantai padeda pirkėjams išsirinkti būtent jiems tinkamiausią sprendimą. Aptarnaujantis personalas puikiai išmano savo darbo specifiką – ne tik prekes, su kuriomis dirba, bet ir bendravimo su pirkėjais ypatybes. Taip pat klientai gali gauti operatyvią pagalbą arba atsakymus į jiems rūpimus klausimus apie mūsų prekes ir paslaugas paskambinę telefonu (8 700) 11 1119.

  • turime modernią logistikos sistemą

  Išplėtota logistikos sistema, dideli – 100 000 kv. m – sandėliavimo plotai, nuosavas transporto padalinys, geležinkelio atšaka ir muitinės postas užtikrina profesionalias tiekėjų prekių platinimo paslaugas bei efektyvią prekybos sistemą. 2008 m. atidarėme didžiausią logistikos terminalą Baltijos šalyse, kuriame įrengta šiuolaikiška sandėliavimo įranga, naudojama moderni technika. Prekes sandėliuojame ir atrenkame pagal įdiegtą efektyvią sandėlių valdymo sistemą.

  • teikiame profesionalias marketingo paslaugas

  Profesionali „Senukų“ marketingo komanda tiekėjams suteikia išskirtines marketingo ir reklamos paslaugas. „Senukuose“ veikia lojalumo programos, leidžiami reklaminiai leidiniai ir naujienlaiškiai, visomis žiniasklaidos priemonėmis reklamuojamos tinklo parduotuvėse vykstančios akcijos, pristatomos prekių naujienos bei teikiamos paslaugos.

  Mūsų partneriai